Detektyw Monk

Detektyw Monk

(Monk)

SERIAL KRYMINALNY USA 2004-   od 12 lat

Przygody detektywa z wydziału zabójstw w San Francisco - Adriana Monka (Tony Shalhoub). Mężczyzna jest specjalistą od oględzin miejsca zbrodni. Po tym, jak zamordowano jego żonę, Monk nabawił się dziwnych fobii. Cierpi na nerwicę natręctw, która objawia się m.in. wstrętem do kontaktu fizycznego z innymi osobami. Morderstwo ukochanej żony wciąż, go prześladuje, ponieważ jest to jedyne nierozwikłane śledztwo w jego karierze. W powrocie do stanu psychicznej równowagi pomaga mu pielęgniarka Sharona Fleming (Bitty Schram), która z czasem staje się jego partnerką w pracy detektywistycznej. Monk rozwiązuje niezwykle skomplikowane zagadki kryminalne i tym samym staje się niezastąpiony dla byłego szefa, kapitana Lelanda Stottlemeyera (Ted Levine).

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
TV 6 Wtorek 23.07
16:15
Detektyw Monk (11)

Adrian zostaje członkiem sekty Dzieci Słońca. Ma mu to pomóc w rozwiązaniu sprawy Amandy Clark, która uciekła z sekty. Zginęła w wyniku obrażeń zadanych przez nieznanych sprawców.

TV 6 Środa 24.07
16:15
Detektyw Monk (12)

Dokonano napadu na bank. Świadkowie zeznają, że złodziej mówił z rosyjskim akcentem. Uciekając, postrzelił kasjera. Monk zatrudnia się w oddziale, w którym doszło do kradzieży.

TV 6 Czwartek 25.07
16:15
Detektyw Monk (13)

Adrian i Natalie słyszą komunikat o zamordowaniu Julie Teeger. Natalie myśi, że chodzi o jej córkę. Okazuje się, że to ktoś inny. Wkrótce w wypadku ginie kolejna osoba o tym samym nazwisku.

TV 6 Piątek 26.07
16:15
Detektyw Monk (14)

Ginie złodziej, który wpadł w pułapkę zastawioną przez właściciela posesji, Benniego. Wkrótce on także traci życie. Monk uważa, że zabił wspólnik złodzieja, który też grzebał w śmieciach.

TV 6 Poniedziałek 29.07
16:15
Detektyw Monk (15)

Adrian zostaje oskarżony o zabójstwo i aresztowany. Jedyną możliwością oczyszczenia się z zarzutów i ujęcia prawdziwego mordercy jest ucieczka z aresztu. Detektywowi pomaga Natalie.

TV 6 Wtorek 30.07
16:15
Detektyw Monk (16)

Monk został dwukrotnie postrzelony przez Stottlemeyera i wpada do wody. Wszyscy są przekonani, że nie żyje. Jednak detektyw zdołał uciec i przebywa w małym miasteczku w Nevadzie.

TV 6 Środa 31.07
16:15
Detektyw Monk (1)

Monka denerwują odgłosy gry na pianinie z mieszkania sąsiada. Zwraca się o pomoc do lekarza. Monk podejmuje się rozwiązania sprawy Josepha Moody'ego, który zmarł wskutek upadku ze schodów.

TV 6 Czwartek 1.08
16:15
Detektyw Monk (2)

Żona szachisty wyznaje Adrianowi, że mąż zamierza ją zamordować. Chociaż zawodnik przebywa na turnieju w Kanadzie, kobieta zostaje znaleziona martwa. Detektyw rozpoczyna śledztwo.

TV 6 Piątek 2.08
16:15
Detektyw Monk (3)

Zostaje zamordowana hostessa w telewizyjnej loterii. Podczas oględzin miejsca zbrodni szef telewizji proponuje Natalie, by zastąpiła zmarłą. Natalie szybko staje się gwiazdą...

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)