CSI: Kryminalne zagadki Miami: Zamrożony (5)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 6 odc. 5: Zamrożony

(CSI: Miami: Deep Freeze)

serial kryminalny USA 2007
Występują:David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander
Reżyseria:Sam Hill
W skrócie:Gwiazdor futbolu zostaje zamordowany - wdowa sprzeciwia się jednak przeprowadzeniu autopsji. Calleigh i Berkeley, odkrywają, że z rezydencji zniknęły sportowe trofea.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial rozgrywa się w południowej amerykańskiej metropolii, luksusowym mieście, które pulsuje nocnym życiem. Opowiada o przygodach najlepszej grupy śledczych z Florydy. Porucznik Horatio Caine wraz ze swoją ekipą porusza się po wytwornych tropikalnych miejscach w Miami, gdzie krzyżuje się ze sobą wiele różnych kultur.

W tym odcinku

Gwiazdor futbolu, Doug McClain (Dale Midkiff) zostaje zamordowany podczas rozmowy telefonicznej z reporterką Wendy LeGassic. Oględziny zwłok wskazują, że zabójca perfekcyjnie zadał cios, bo nie widać żadnych śladów walki. Alexx nie może jednak poddać ciała ofiary rutynowej autopsji, bo sprzeciwia się temu wdowa po zamordowanym sportowcu, Elissa McClain (Dina Meyer). Calleigh i jej chłopak, detektyw Jake Berkeley, odkrywają, że z rezydencji zniknęły trzy mistrzowskie trofea. Natalia i Delko podejrzewają morderstwo dla sportowych pamiątek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także