CSI: Kryminalne zagadki Miami (25)

CSI: Kryminalne zagadki Miami (25)

7.2/10

(CSI Miami 2: Blood Brothers)

serial kryminalny USA 2003-2004   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Danny Cannon
W skrócie:Ginie potrącona przez samochód młoda kobieta. Dowody potwierdzają morderstwo. Niestety, sprawcę chroni immunitet dyplomatyczny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W skład zespołu detektywów Horatia Caine'a (David Caruso), działającego na terenie Miami, wchodzą m.in. piękna i wykształcona Calleigh Duqugesne (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, Tim Speedle (Rory Cochrane) - ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy Eric Delko (Adam Rodriguez) i koroner Alexx Woods (Khandi Alexander). Ich zadaniem jest analizowanie zbrodni i zbieranie dowodów, a przede wszystkim znajdowanie sprawców przestępstw.

W tym odcinku

Na ulicy ginie potrącona przez samochód młoda kobieta. Wszystko wskazuje na to, że była gościem pobliskiego luksusowego hotelu. Dowody potwierdzają, że było to morderstwo. Chociaż nikt nic nie widział detektywom udaje się ustalić sprawcę. Niestety, okazuje się, że chroni go immunitet dyplomatyczny. W rozwiązaniu zagadki ekipie Horatio Caine'a pomaga jego była szwagierka, detektyw z wydziału zabójstw, Yelina Salas oraz były partner z policji, John Hagen.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także