CSI: Kryminalne zagadki Miami (22)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 1 odc. 22

(CSI: Miami: Tinder Box)

serial kryminalny USA 2003   od 12 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Charlie Correll
W skrócie:Speedle i Delko idą do nocnego klubu. Didżej robi pokaz pirotechniczny i wybucha pożar. Zapalają się kotary. Ginie kilkanaście osób, jest wielu rannych. Do klubu przybywa Horatio Caine.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miami. W tutejszej policji pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych. Grupą dowodzi Horatio Caine (David Caruso), charyzmatyczny i tajemniczy profesjonalista, pomaga mu atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter), specjalistka od balistyki. Do zespołu należą też: przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner doktor Alexx Woods (Khandi Alexander). Grupa śledcza tropi kolejne zbrodnie, zbiera oraz wnikliwie analizuje dowody, celnie wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar.

W tym odcinku

Speedle i Delko idą do nocnego klubu. Wybucha tam pożar, gdy didżej robi pokaz pirotechniczny. Natychmiast zapalają się kotary. Ludzie wpadają w panikę. Okazuje się, że nie ma tam instalacji przeciwpożarowej, a główne wyjście jest zamknięte na łańcuch. W potwornym tłoku ginie kilkanaście osób, wiele zostaje rannych. Na miejsce przyjeżdża Horatio Caine i od razu zaczyna dochodzenie. Detektywi są przekonani, że pożar nie wybuchł przez przypadek. O podpalenie podejrzewają właściciela klubu. Caine zastanawia się, po co mężczyzna zatrudniał aż trzydzieści kelnerek i co się stało z zaginionym barmanem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także