x
CSI: Kryminalne zagadki Miami: Rana wejściowa (12)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 1 odc. 12: Rana wejściowa

(CSI: Miami: Entrance Wound)

serial kryminalny USA 2003   od 12 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:David Grossman
W skrócie:Para kochanków znajduje pod łóżkiem w hotelu nagie zwłoki kobiety. Na ciele nie ma śladów napaści seksualnej. Na pasku ofiary śledczy znajdują odcisk palca. Horatio i Speedle badają sprawę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miami. W tutejszej policji pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych. Grupą dowodzi Horatio Caine (David Caruso), charyzmatyczny i tajemniczy profesjonalista, pomaga mu atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter), specjalistka od balistyki. Do zespołu należą też: przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner doktor Alexx Woods (Khandi Alexander). Grupa śledcza tropi kolejne zbrodnie, zbiera oraz wnikliwie analizuje dowody, celnie wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar.

W tym odcinku

Para kochanków znajduje pod łóżkiem w pokoju hotelowym nagie zwłoki młodej kobiety. Na ciele nie ma śladów napaści seksualnej. Na pasku ofiary śledczy znajdują odcisk palca domniemanego zabójcy. Horatio i Speedle docierają do mężczyzny, który był już karany za tego typu przestępstwo. Podejrzany zostaje aresztowany. Horatia zastanawia mikroskopijnych rozmiarów pleśń, która również została znaleziona na miejscu zbrodni. Tymczasem Calleigh i Delko badają sprawę napaści na parę niemieckich turystów na stacji benzynowej. Przestępca był w zamaskowany.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)