CSI: Kryminalne zagadki Miami: Pif paf, jesteś bankrutem (4)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 6 odc. 4: Pif paf, jesteś bankrutem

(CSI: Miami: Bang, Bang, Your Debt)

serial kryminalny USA 2007
Występują:David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander
Reżyseria:Karen Gaviola
W skrócie:Para kochanków, uwięziona w aucie, zostaje podpalona. Dziewczyna ginie, chłopak jest w stanie krytycznym. Podczas autopsji Alexx sugeruje Horatio, że była to próba podwójnego samobójstwa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial rozgrywa się w południowej amerykańskiej metropolii, luksusowym mieście, które pulsuje nocnym życiem. Opowiada o przygodach najlepszej grupy śledczych z Florydy. Porucznik Horatio Caine wraz ze swoją ekipą porusza się po wytwornych tropikalnych miejscach w Miami, gdzie krzyżuje się ze sobą wiele różnych kultur.

W tym odcinku

Para kochanków, uwięziona w aucie, zostaje umyślnie podpalona. Dziewczyna ginie potworną śmiercią, chłopak w stanie krytycznym zostaje znaleziony nad brzegiem oceanu. Podczas autopsji Alexx sugeruje Horatio, że była to próba podwójnego samobójstwa. Calleigh dochodzi do podobnego wniosku po oględzinach mieszkania zmarłej dziewczyny. Podążając tropem jej karty kredytowej, Calleigh i Delko docierają na uniwersytet. Dochodzi tam do strzelaniny, a ich główny podejrzany staje się kolejną ofiarą w tej sprawie...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także