CSI: Kryminalne zagadki Miami (88)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 4 odc. 88

7.2/10

(CSI: Miami 4: Skeletons)

serial kryminalny USA 2006   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander
Reżyseria:Karen Gaviola
W skrócie:Cooper i Delko oglądają mecz siatkówki plażowej kobiet. Nagle zawodniczka trafia na rękę wystającą z piasku. Alex ogląda miejsce zbrodni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W skład zespołu detektywów Horatia Caine'a (David Caruso), działającego na terenie Miami, wchodzą m.in. piękna i wykształcona Calleigh Duqugesne (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, Tim Speedle (Rory Cochrane) - ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy Eric Delko (Adam Rodriguez) i koroner Alexx Woods (Khandi Alexander). Ich zadaniem jest analizowanie zbrodni i zbieranie dowodów, a przede wszystkim znajdowanie sprawców przestępstw.

W tym odcinku

Cooper i Delko oglądają mecz siatkówki plażowej kobiet. Nagle jedna z zawodniczek potyka się o wystającą z piasku ludzką rękę. Na miejscu zjawia się Alexx. Stwierdza, że ofiarę najprawdopodobniej uduszono paskiem. Okazuje się, że zabójcą jest jeden z największych wrogów Caine'a - Walter Resden. Popełnił tę zbrodnię tylko po to, by zwrócić na siebie uwagę policji. Wkrótce agenci odkrywają jego kolejne ofiary. W ustach jednej z nich znajdują klucz. Tymczasem Jennifer Wilson, która jako dziecko była świadkiem morderstwa dokonanego przez Resdena, za namową swojego nowego znajomego zrzeka się ochrony. Horatio jest zaniepokojony jej decyzją. Natalia mówi Ericowi, że może być w ciąży.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także