x
CSI: Kryminalne zagadki Miami (74)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 4 odc. 74

(CSI: Miami: From the Grave)

serial kryminalny USA 2005   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Jonathan Togo
Reżyseria:Karen Gaviola
W skrócie:Zostaje zastrzelony gangster, doprowadzony z więzienia na pogrzeb swojej matki. Śledczy ustalają tożsamość mordercy. Do zespołu dołącza ekspert w dziedzinie badań DNA, Natalia Boa Vista.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W skład zespołu detektywów Horatia Caine'a (David Caruso), działającego na terenie Miami, wchodzą m.in. piękna i wykształcona Calleigh Duqugesne (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, Tim Speedle (Rory Cochrane) - ekspert od pracy w terenie, oficer śledczy Eric Delko (Adam Rodriguez) i koroner Alexx Woods (Khandi Alexander). Ich zadaniem jest analizowanie zbrodni i zbieranie dowodów, a przede wszystkim znajdowanie sprawców przestępstw.

W tym odcinku

Doprowadzony z więzienia na pogrzeb swojej matki gangster zostaje zastrzelony. Ukryty w trumnie napastnik oddał w jego kierunku serię z broni automatycznej. Śledczy ustalają tożsamość mordercy. Dowiadują się też, kto pomógł mu wytropić gangstera. Wkrótce pojawiają się kolejne ofiary. Do zespołu Caine'a dołącza ekspert w dziedzinie badań DNA, Natalia Boa Vista.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także