x
CSI: Kryminalne zagadki Miami (1)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 1 odc. 1

(CSI: Miami: Golden Parachute)

serial kryminalny USA 2002-2003   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Joe Chappelle
W skrócie:Prywatny samolot rozbija się na bagnach Everglades. Śledczych zastanawia fakt, że ciało ofiary znaleziono aż pięć mil od miejsca katastrofy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 27 maja
za 5 dni
20:00 Polsat Seriale (z napisami)
niedziela, 2 czerwca
za 11 dni
22:00 Polsat Seriale (z napisami)

Opis

Miami. W tutejszej policji pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych. Grupą dowodzi Horatio Caine (David Caruso), charyzmatyczny i tajemniczy profesjonalista, pomaga mu atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter), specjalistka od balistyki. Do zespołu należą też: przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner doktor Alexx Woods (Khandi Alexander). Grupa śledcza tropi kolejne zbrodnie, zbiera oraz wnikliwie analizuje dowody, celnie wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar.

W tym odcinku

Prywatny samolot rozbija się na bagnach Everglades. Przeżyć udaje się tylko jednej osobie. Śledczych interesuje fakt, że ciało ofiary znaleziono aż pięć mil od miejsca katastrofy. Zastanawiają się czy było to samobójstwo, czy może raczej morderstwo z premedytacją.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)