x
CSI: Kryminalne zagadki Miami (3)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 1 odc. 3

(CSI: Miami: Wet Foot/Dry Foot)

serial kryminalny USA 2002   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Tucker Gates
W skrócie:Rybak znajduje ludzkie szczątki we wnętrznościach złowionego rekina. Horatio i Megan rozpoczynają śledztwo. Alexx odkrywa ranę po kuli i tatuaż na ramieniu denata, być może uchodźcy z Kuby.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 27 maja
za 5 dni
21:55 Polsat Seriale (z napisami)
niedziela, 2 czerwca
za 11 dni
23:50 Polsat Seriale (z napisami)

Opis

Miami. W tutejszej policji pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych. Grupą dowodzi Horatio Caine (David Caruso), charyzmatyczny i tajemniczy profesjonalista, pomaga mu atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter), specjalistka od balistyki. Do zespołu należą też: przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner doktor Alexx Woods (Khandi Alexander). Grupa śledcza tropi kolejne zbrodnie, zbiera oraz wnikliwie analizuje dowody, celnie wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar.

W tym odcinku

Rybak znajduje część ludzkiego korpusu we wnętrznościach złowionego rekina. Horatio i Megan rozpoczynają śledztwo w sprawie zabójstwa. Ludzkie szczątki trafiają do koronera. Alexx znajduje ranę po kuli - kaliber 45. Dodatkowo tatuaż na ramieniu denata wskazuje, że mógł być uchodźcą z Kuby. Tymczasem Delko i Speedle odkrywają porzuconą łódź, a w niej łuski po nabojach, krew oraz inne ślady, które wskazują na przemyt narkotyków.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)