CSI: Kryminalne zagadki Miami (67)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 3 odc. 67

(CSI: Miami 3: Game Over)

serial kryminalny USA 2004   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Khandi Alexander, Adam Rodriguez
Reżyseria:Jonathan Glassner
W skrócie:Rozpędzony samochód wbija się na skrzyżowaniu w holowany jacht. Okazuje się, że wypadek jest próbą zatuszowania morderstwa...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiadają o przygodach grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa. Grupą dowodzi charyzmatyczny Horatio Caine (David Caruso), a w zespole są m.in. atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner, doktor Alexx Woods.

W tym odcinku

Rozpędzony samochód na skrzyżowaniu wbija się w holowany po drodze jacht. Okazuje się, że ten wypadek to próba zatuszowania morderstwa - kierowca auta nie żyje bowiem od kilku godzin. Alexx zastanawiają liczne blizny na jego ciele. Ofiara nie ma prawej stopy. Ryan i Calleigh odkrywają, że zabity to Jake Sullivan, pracownik firmy produkującej gry wideo. Do Caine'a zgłasza się była gwiazda porno. Postanowiła zerwać z przeszłością i prowadzi zwyczajne życie. Ktoś jednak ukradł z jej mieszkania kasetę wideo, na której nagrała intymne chwile spędzone z obecnym narzeczonym. Teraz dziewczyna boi się, że złodziej, skuszony dużymi pieniędzmi, które mógłby zarobić na jej spektakularnym powrocie, będzie chciał rozpowszechniać taśmę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także