CSI: Kryminalne zagadki Miami (181)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 8 odc. 181

(CSI: Miami: Die by the Sword)

serial kryminalny USA 2010   od 16 lat
Występują:Emily Procter, David Caruso, Adam Rodriguez, Khandi Alexander
Reżyseria:Matt Earl Beesley
W skrócie:Detektywi zajmują się dochodzeniem w sprawie człowieka przeciętego mieczem. Ofiara adoptowała dziecko japońskiego gangstera, który teraz pragnie odzyskać prawa rodzicielskie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie funkcjonariuszy elitarnej jednostki śledczej z Południowej Florydy, którzy wykorzystują najnowsze rozwiązania techniczne i pracę detektywistyczną w rozwiązywaniu najbardziej skomplikowanych spraw. Zespołem kieruje porucznik Horatio Caine. Serię ósmą rozpoczynają wspomnienia z przeszłości. Policjanci będą musieli też m.in. rozwiązać zagadkę porwania i tajemniczej śmierci, by znaleźć zabójcę milionera.

W tym odcinku

Porucznik Caine i jego detektywi prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci człowieka, który został przecięty na pół samurajskim mieczem. Natalia, Trip i Ryan jadą do domu ofiary. Niespodziewanie atakuje ich kataną chłopak. Sytuacja szybko zostaje rozładowana. Okazuje się, że nastolatek został adoptowany przez zamordowanego mężczyznę. Biologiczny ojciec chłopaka, japoński gangster, pragnie teraz odzyskać prawa rodzicielskie. Tymczasem Ryan uświadamia Natalii, że nie zareagowała na grożące jej niebezpieczeństwo ze strony chłopaka. Kobieta od czasu wybuchu ma problemy ze słuchem. Ryan uważa, że Natalia nie powinna uczestniczyć w akcjach.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także