x
CSI: Kryminalne zagadki Miami (146)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 7 odc. 146

(CSI: Miami: And How Does That Make You Kill?)

serial kryminalny USA 2008   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Adam Rodriguez, Khandi Alexander
Reżyseria:Sam Hill
W skrócie:Ekipa bada sprawę morderstwa nastoletniej córki dr Rachel Marsh. Ciało znaleziono w gabinecie matki. Ostatnim pacjentem terapeutki był mężczyzna, który przyznał się do morderczych fantazji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiadają o przygodach najlepszej grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa.

W tym odcinku

Ekipa śledczych rozpoczyna dochodzenie w sprawie morderstwa nastoletniej córki dr Rachel Marsh (Gail O'Grady). Ciało dziewczyny znaleziono w domowym gabinecie matki. Ostatnim pacjentem terapeutki był mężczyzna, który przyznał się do morderczych fantazji. Kobieta odmawia policji podania jego personaliów, zasłaniając się tajemnicą lekarską. Od początku śledztwa Eric zachowuje się dziwnie, bo dr Marsh to również jego terapeutka i obawia się, że śledczy mogą dotrzeć do notatek z jego zwierzeniami. Tymczasem dochodzenie przynosi coraz to nowe tropy, a lista potencjalnych podejrzanych rozrasta się. W kręgu podejrzeń znajdują się pacjenci dr Marsh, członkowie jej rodziny, a także chłopak ofiary, Shane Huntington - dziedzic wielkiej fortuny, który również był pacjentem jej matki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)