Australijscy poszukiwacze złota 4 (12)

Australijscy poszukiwacze złota 4 (12)

(Aussie Gold Hunters 4)

serial dokumentalny Australia 2018
W skrócie:Temperatura powietrza wynosi około 50 stopni Celsjusza. Vernon Strange i jego wspólnicy mają problem z maszyną, która wskutek upałów przestaje pracować. Muszą dogadać się z sąsiadami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 7 listopada
za 9 dni
4:10 Polsat Viasat Explore

Opis

W czwartej serii do bohaterów programu dołącza nowa ekipa ze stanu Wiktoria. Członkowie tej drużyny mają ambitny cel, wiedząc, że na terenie, na którym prowadzą poszukiwania, znajdują się największe złoża aluwialne złota na świecie. Weterani serii przenoszą swoje bazy bardziej na północ, gdzie panują warunki ekstremalne. Stawiają czoło jadowitym wężom, piekielnym upałom i bezczelnym złodziejom złota. Aby zarobić w tym sezonie, muszą dać z siebie wszystko.

W tym odcinku

Temperatura powietrza wynosi około 50 stopni Celsjusza. Vernon Strange i jego wspólnicy mają problem z maszyną, która wskutek piekielnych upałów przestaje pracować. Żeby wyjść na swoje, muszą dogadać się z sąsiadami, którzy mogliby użyczyć im sprzętu. Mahoneyowie walczą z czasem, aby uzyskać jak najwięcej cennego kruszcu, zanim ekstremalne temperatury uniemożliwią dalsze wydobycie. Zestresowany Greg stawia żonie ultimatum - jeśli nie znajdzie złota, przenoszą się na inną działkę.

Zobacz także