Australijscy poszukiwacze złota 4 (5)

Australijscy poszukiwacze złota 4 (5)

(Aussie Gold Hunters 4)

serial dokumentalny Australia 2018
W skrócie:Ekipa z Wiktorii zdaje sobie sprawę, że wynajęta przez nich profesjonalna maszyna nie zarabia. Neville i Mick muszą tygodniowo pozyskiwać czyste złoto warte co najmniej 3 tysięcy dolarów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 5 grudnia
za 11 dni
2:40 Polsat Viasat Explore

Opis

W czwartej serii do bohaterów programu dołącza nowa ekipa ze stanu Wiktoria. Członkowie tej drużyny mają ambitny cel, wiedząc, że na terenie, na którym prowadzą poszukiwania, znajdują się największe złoża aluwialne złota na świecie. Weterani serii przenoszą swoje bazy bardziej na północ, gdzie panują warunki ekstremalne. Stawiają czoło jadowitym wężom, piekielnym upałom i bezczelnym złodziejom złota. Aby zarobić w tym sezonie, muszą dać z siebie wszystko.

W tym odcinku

Ekipa z Wiktorii zdaje sobie sprawę, że wynajęta przez nich profesjonalna maszyna do płukania złota nie zarabia na siebie. Neville i Mick muszą tygodniowo pozyskiwać czyste złoto warte co najmniej 3 tysiące dolarów. Ted, Lecky i Tyler mają nadzieję, że stara mapa doprowadzi ich do żyły złota. Zamiast na skarb natrafiają na zagadkę pewnej zbrodni. Vern poszukuje nowego złoża, gdy dowiaduje się od sąsiada, że ktoś zapuszcza się na jego teren.

Zobacz także