Australijscy poszukiwacze złota 4 (6)

Australijscy poszukiwacze złota 4 (6)

(Aussie Gold Hunters 4)

serial dokumentalny Australia 2018
W skrócie:W połowie sezonu Christina i Greg Clarkowie zdołali pozyskać zaledwie 6 uncji złota. Starają się doprowadzić do tego, żeby wydobycie pokrywało choć koszty. Natykają się na groźnego węża.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 5 grudnia
za 7 dni
3:25 Polsat Viasat Explore
niedziela, 6 grudnia
za 8 dni
13:15 Polsat Viasat Explore

Opis

W czwartej serii do bohaterów programu dołącza nowa ekipa ze stanu Wiktoria. Członkowie tej drużyny mają ambitny cel, wiedząc, że na terenie, na którym prowadzą poszukiwania, znajdują się największe złoża aluwialne złota na świecie. Weterani serii przenoszą swoje bazy bardziej na północ, gdzie panują warunki ekstremalne. Stawiają czoło jadowitym wężom, piekielnym upałom i bezczelnym złodziejom złota. Aby zarobić w tym sezonie, muszą dać z siebie wszystko.

W tym odcinku

W połowie sezonu Christina i Greg Clarkowie zdołali pozyskać zaledwie 6 uncji złota, choć ich cel to 55 uncji. Starają się doprowadzić do tego, żeby wydobycie pokrywało choć koszty. Natykają się na jednego z najgroźniejszych węży w Australii - czarnicę brunatną. Neville i Mick dowiadują się, że spółka górnicza chce ich uprzedzić, zdobywając prawa do kruszcu. Tymczasem wykrywacz metali Neville'a sygnalizuje coś, co może być kolejnym wielkim samorodkiem. Po wielotygodniowym opóźnieniu Eric jest wykończony psychicznie.

Zobacz także