Australijscy poszukiwacze złota 4 (4)

Australijscy poszukiwacze złota 4 (4)

(Aussie Gold Hunters 4)

serial dokumentalny Australia 2018
W skrócie:Christina i Greg muszą podwoić wydobycie, by sezon nie zakończył się dla nich stratą. Gdy natrafiają na złoże, złodzieje krzyżują im szyki. Alex Stead i jego teść zmagają się z awarią maszyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 5 grudnia
za 7 dni
1:50 Polsat Viasat Explore

Opis

W czwartej serii do bohaterów programu dołącza nowa ekipa ze stanu Wiktoria. Członkowie tej drużyny mają ambitny cel, wiedząc, że na terenie, na którym prowadzą poszukiwania, znajdują się największe złoża aluwialne złota na świecie. Weterani serii przenoszą swoje bazy bardziej na północ, gdzie panują warunki ekstremalne. Stawiają czoło jadowitym wężom, piekielnym upałom i bezczelnym złodziejom złota. Aby zarobić w tym sezonie, muszą dać z siebie wszystko.

W tym odcinku

Christina i Greg Clarkowie muszą podwoić wydobycie, żeby sezon nie zakończył się dla nich stratą. Gdy wreszcie natrafiają na złoże, złodzieje krzyżują im szyki. Alex Stead i jego teść Eric Richards zmagają się z awarią maszyny. Jeśli nie uda im się jej uruchomić w ciągu kilku dni, będą mieli poważne kłopoty. Ulewne deszcze sprawiają, że Vernon Strange, Leon Marsh i Jake Larsen muszą zatrzymać prace, co kosztuje ich 8 tysięcy dolarów dziennie.

Zobacz także