Agenci NCIS: Komandos (18)

Agenci NCIS

sezon 1 odc. 18: Komandos

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: UnSEALed)

serial sensacyjny USA 2004   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Sean Murray
Reżyseria:Peter Ellis
W skrócie:Jack Curtin, skazany za zabójstwo żony, ucieka z więzienia. Służył w marynarce wojennej i ujęcie go zostaje powierzone Gibbsowi. Zbieg pragnie udowodnić swoją niewinność i zabić mordercę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół agentów specjalnych - NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej) - zajmuje się sprawami przestępstw, które mają związek z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, aby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należy były detektyw z wydziału zabójstw - Tony DiNozzo (Michael Weatherly) - obdarzony nieprawdopodobną intuicją. Natomiast agentka Kate Todd (Sasha Alexander) - piękna i nieustępliwa - pracowała niegdyś w służbach specjalnych. Do zespołu należy też Abby Sciuto (Pauley Perrette) - specjalistka od badań i analiz sądowych - kobieta o dużym poczuciu czarnego humoru i gotyckim stylu ubierania się. Za komunikację i komputery odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS pomaga też doktor Donald Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie rozwiązując sprawy morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

Skazany za zabójstwo swojej żony Jack Curtin ucieka z więzienia. Zbieg należał wcześniej do oddziału specjalnego marynarki wojennej i dlatego zadanie ujęcia go zostaje powierzone Gibbsowi. Agenci muszą również ochronić jego syna, którego będzie zapewne chciał porwać. Kate opiekuje się ośmioletnim Kevinem w domu jego dziadków, a Gibbs przesłuchuje byłego dowódcę Curtina - Foleya. Abby analizuje wszystkie rzeczy, które więzień pozostawił w swojej celi. Curtinowi udaje się oszukać Kate i spędza kilka minut ze swoim synem Kevinem. Gibbs i agenci FBI wkraczają do posiadłości, ale Curtinowi udaje się zbiec. Kevin ujawnia, że jego ojciec pragnie udowodnić swoją niewinność i zabić prawdziwego mordercę swojej żony.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także