Agenci NCIS: Zagadka (15)

Agenci NCIS

sezon 1 odc. 15: Zagadka

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Enigma)

serial sensacyjny USA 2004   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Sean Murray
Reżyseria:Thomas J. Wright
W skrócie:Gibbs dowiaduje się, że jego były dowódca, pułkownik Ryan, zdezerterował z bazy w Iraku. Jest podejrzany o zabójstwo żołnierza i kradzież pieniędzy Husajna. Agent wierzy w niewinność Ryana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół agentów specjalnych - NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej) - zajmuje się sprawami przestępstw, które mają związek z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, aby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należy były detektyw z wydziału zabójstw - Tony DiNozzo (Michael Weatherly) - obdarzony nieprawdopodobną intuicją. Natomiast agentka Kate Todd (Sasha Alexander) - piękna i nieustępliwa - pracowała niegdyś w służbach specjalnych. Do zespołu należy też Abby Sciuto (Pauley Perrette) - specjalistka od badań i analiz sądowych - kobieta o dużym poczuciu czarnego humoru i gotyckim stylu ubierania się. Za komunikację i komputery odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS pomaga też doktor Donald Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie rozwiązując sprawy morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

Gibbs dowiaduje się, że jego były dowódca, pułkownik Ryan, zdezerterował z bazy w Iraku. Jest podejrzany o zabójstwo żołnierza i przywłaszczenie odnalezionych pieniędzy Husajna. Agent wierzy w niewinność Ryana. Wraz z Kate i Tonym odnajduje kryjówkę pułkownika. Znajdują tam zwłoki nieznanego mężczyzny. Nie udaje im się jednak ustalić jego tożsamości, gdyż nagle eksploduje ukryta w chacie bomba i niszczy wszystkie dowody. Agentom ledwo udaje się ujść z życiem. Tymczasem Ryan kontaktuje się z Gibbsem i prosi o spotkanie. Twierdzi, że jest ofiarą spisku uknutego na wysokim szczeblu rządowym.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)