Agenci NCIS: Bete Noire (16)

Agenci NCIS

sezon 1 odc. 16: Bete Noire

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Bete Noire)

serial sensacyjny USA 2004   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Sean Murray
Reżyseria:Peter Ellis
W skrócie:Ducky i jego Gerald zostają wezwani do przeprowadzenia sekcji. Jednak z worka na zwłoki wychodzi mężczyzna z pistoletem. Chce zobaczyć ciało ofiary ostatniej strzelaniny, terrorysty Qassama.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół agentów specjalnych - NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej) - zajmuje się sprawami przestępstw, które mają związek z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, aby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należy były detektyw z wydziału zabójstw - Tony DiNozzo (Michael Weatherly) - obdarzony nieprawdopodobną intuicją. Natomiast agentka Kate Todd (Sasha Alexander) - piękna i nieustępliwa - pracowała niegdyś w służbach specjalnych. Do zespołu należy też Abby Sciuto (Pauley Perrette) - specjalistka od badań i analiz sądowych - kobieta o dużym poczuciu czarnego humoru i gotyckim stylu ubierania się. Za komunikację i komputery odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS pomaga też doktor Donald Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie rozwiązując sprawy morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

Ducky i jego asystent Gerald zostają wezwani do przeprowadzenia sekcji zwłok. Jednak z worka na ciało wychodzi mężczyzna z pistoletem i bierze ich jako zakładników. Chce zobaczyć ciało ofiary ostatniej strzelaniny - terrorysty Qassama, który został zabity przez Gibbsa w bazie marynarki wojennej. Ducky kontaktuje się z Abby i prosi ją o dostarczenie wszystkich dowodów w tej sprawie, które zostały wysłane do analizy sądowej. Zamiast Abby przychodzi Kate i staje się trzecią zakładniczką. Nieświadomy Gibbs nadal prowadzi śledztwo w sprawie Qassama i próbuje ustalić jego powiązania z organizacjami terrorystycznymi. Gdy zdaje sobie sprawę z zaistniałej sytuacji, zawiadamia FBI, a sam obserwuje terrorystę przez ukrytą kamerę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)