0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ DomoCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ KuchniaCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TV
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TVnSport+
P
Paramount ChannelPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Romance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper PolsatSuperstacja
T
Tele 5TLCTNTTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KobietaTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
WP
Z
Zoom TV

Program TV na środę 27.10.2021

ŚRODA 27.10
14:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (1079)
14:00serial obyczajowy
zdjęciePrzysięga (508)
16:05telenowela
Klan (3872)
17:55telenowela
TVP 2
Na sygnale: Ukrainka na czarno (34)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Promyk nadziei (139)
17:15serial obyczajowy
Polsat
Trudne sprawy: Siostrzane oskarżenie (881)
od 13:40serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Przyrodni brat (616)
16:30serial paradokumentalny
Gliniarze (625)
17:00serial paradokumentalny
TVN
Ukryta prawda (1072)
od 13:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (869)
14:55serial paradokumentalny
Tajemnice miłości (41)
17:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Ostatni Janczar (7)
15:00serial obyczajowy
TV 4
Hardkorowy lombard (53)
15:55serial dokumentalny
Hardkorowy lombard (54)
16:25serial dokumentalny
Policjantki i Policjanci (827)
17:00serial obyczajowy
TV 6
Policjantki i Policjanci (168)
14:00serial obyczajowy
Septagon (41)
16:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator (37)
17:00serial kryminalny
TV Puls
Rodzinny interes 5 (222)
16:00serial obyczajowy
Rodzinny interes 5 (223)
17:00serial obyczajowy
TVN 7
Ten moment (25/40)
14:00serial paradokumentalny
Sąd rodzinny (205)
14:35serial fabularno-dokumentalny
Sędzia Anna Maria Wesołowska (617)
15:35serial fabularno-dokumentalny
Ukryta prawda (999)
16:35serial paradokumentalny
Brzydula 2 (187)
17:35serial komediowy

FILMOWE