0-9
13 Ulica
A
ale kino+AMCAnimal PlanetAXNAXN BlackAXN SpinAXN White
B
BBC BritBBC EarthBBC FirstBBC LifestyleBoomerang
C
CANAL+ 1CANAL+ 4KCANAL+ DokumentCANAL+ DomoCANAL+ FamilyCANAL+ FilmCANAL+ KuchniaCANAL+ PremiumCANAL+ SerialeCANAL+ SportCANAL+ Sport 2CANAL+ Sport 3CANAL+ Sport 4Cartoon NetworkCBS EuropaCBS RealityCI PolsatCinemaxCinemax 2Comedy Central
D
Discovery ChannelDiscovery HistoriaDiscovery LifeDiscovery ScienceDisney ChannelDisney JuniorDisney XDDTX
E
Eleven Sports 1Eleven Sports 2Eleven Sports 3Eleven Sports 4Epic DramaEurosport 1Eurosport 2Extreme Channel
F
Filmbox ActionFilmBox ArthouseFilmBox Extra HDFilmBox FamilyFilmBox Premium HDFokus TVFood NetworkFOXFOX Comedy
H
HBOHBO 2HBO 3HGTVHISTORYHISTORY 2
I
ID
K
Kino PolskaKino TV
L
Lifetime
M
Metro TVMezzoMiniMini+MTV Polska
N
Nat Geo PeopleNational Geo.Nat. Geo. WildNickelodeonNicktoonsNowa TVnSport+
P
Paramount ChannelPLANETE+Polonia 1PolsatPolsat 2Polsat CafePolsat Comedy C. E.Polsat DokuPolsat FilmPolsat GamesPolsat NewsPolsat PlayPolsat RodzinaPolsat SerialePolsat SportPolsat Sport ExtraPolsat Sport FightPolsat Sport NewsPolsat Sport Premium 1Polsat Sport Premium 2Polsat Viasat ExplorePolsat Viasat HistoryPolsat Viasat Nature
R
Red Carpet TVRomance TV
S
SCI FISportKlubStopklatkaSundance TVSuper Polsat
T
Tele 5TLCTravelTTVTV 4TV 6TV PulsTV Puls 2TV RepublikaTV TrwamTVNTVN 7TVN FabułaTVN StyleTVN TurboTVN24TVN24 BiSTVP 1TVP 2TVP ABCTVP DokumentTVP HDTVP HistoriaTVP InfoTVP KobietaTVP KulturaTVP Kultura 2TVP PoloniaTVP RozrywkaTVP SerialeTVP SportTVS
W
Warner TVWPWydarzenia 24
Z
Zoom TV

Program TV na niedzielę 30.01.2022

NIEDZIELA 30.01
0:00
Teraz Dziś wieczór Wybierz stacje

OGÓLNOTEMATYCZNE

TVP Polonia
Sport
2:00magazyn sportowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Koszykówka mężczyzn: NBA
1:00mecz: New Orleans Pelicans - Boston Celtics
Eurosport 1
The Minute
0:00magazyn sportowy
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
0:05mecz finałowy gry pojedynczej kobiet
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
3:00mecz finałowy gry pojedynczej kobiet
nSport+
Piłka nożna: 2. liga hiszpańska
od 23:40mecz: Real Oviedo - UD Almeria
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
od 23:00mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów
Sporty walki: FEN 32
1:00walka: Mateusz Rębeski - Jose Barrios 20.02.2021
Polsat Sport Extra
Piłka nożna
od 23:00piłka nożna
Boks: Gala Babilon Promotion
1:00waga półśrednia: Łukasz Stanioch - Rafał Jackiewicz 26.02.2021
Polsat Sport News
Sporty walki: Babilon MMA 15
0:00walka: Daniel Skibiński - Kirill Medvedovski 28.08.2020