Program TV na niedzielę 31.03.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Polsat
Świat według Kiepskich: Stypa (170)
4:00serial komediowy
TVN
Wyluzuj, Scooby-Doo! (17/26)
6:00serial animowany
Wyluzuj, Scooby-Doo! (18/26)
6:25serial animowany
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Świat z powietrza (1)
5:45serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (4)
6:00serial sensacyjny
SAF3 - Oddział ratunkowy (5)
7:00serial sensacyjny
TV 4
Wielkie tajemnice historii: Mistrz iluzji (4)
7:00serial dokumentalny
TV 6
Nowe sekrety sąsiadów: Nieobecny ojciec (15)
od 3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Nierozłączni (16)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Gwiazdor (8)
4:40serial paradokumentalny
Zoo po godzinach (50)
6:00serial dokumentalny
TVN 7
Mieszkając z duchem 2 (2/10)
od 3:35serial dokumentalny
Szkoła (633)
5:00serial paradokumentalny
Batwheels (1/40)
7:00serial animowany
Batwheels (2/40)
7:20serial animowany
TVP Kultura
Podróże z historią: Zwykła historia niezwykłych nazw (54)
5:10serial dokumentalny
TVP Polonia
O mnie się nie martw (12)
4:00serial komediowy
Czterdziestolatek: Rodzina, czyli obcy w domu (9/21)
4:50serial obyczajowy
Czarne chmury: Pantomima (7/10)
6:35serial przygodowy
WP
Morderstwa w Midsomer 8 (5)
7:00serial kryminalny
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
ale kino+
Misja Afganistan (12)
od 3:15serial wojenny
Klangor (6)
5:05serial kryminalny
Polska z góry 5: Rudawski Park Krajobrazowy (9)
6:30serial dokumentalny
AXN
FBI 3 (7/15)
od 3:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (6)
6:00serial kryminalny
MacGyver 3 (22)
7:00serial akcji
MacGyver 4 (1)
7:55serial akcji
CANAL+ Family
Twój kawałek ogrodu 2 (5)
4:05serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (6)
4:30serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (7)
5:10serial dokumentalny
Twój kawałek ogrodu 2 (8)
5:35serial dokumentalny
Tomek i przyjaciele 20 (2)
6:00serial animowany
Tomek i przyjaciele 20 (3)
6:10serial animowany
Bob Budowniczy 21: Szybka przygoda koparki (7)
6:30serial animowany
Bob Budowniczy 21: Sylwestrowe widowisko (8)
6:40serial animowany
Marta mówi! (4)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (12)
7:20serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (13)
7:30serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 4 (14)
7:40serial animowany
CANAL+ Seriale
Przesłuchanie (10)
od 3:35serial kryminalny
Młody The Rock 3 (6)
4:30serial komediowy
Garażowe historie 2 (3)
6:05serial dokumentalny
Garażowe historie 2 (4)
6:30serial dokumentalny
Chwila prawdy: Inspiracja (5)
6:55serial dokumentalny
Chwila prawdy: Raadość (6)
7:40serial dokumentalny
Epic Drama
Grantchester 5 (4)
od 3:55serial kryminalny
Grantchester 5 (5)
4:45serial kryminalny
Agenci NCIS 12: Duszenie (4)
6:00serial sensacyjny
HBO 3
Stamtąd 2: Once Upon a Time (10-ost.)
4:05serial grozy
Fantastyczni przyjaciele 2: Lake Como (7)
5:05serial dokumentalny
Kino TV
Cimarron Strip: Bitwa pod Bloody Stones (6)
5:55serial przygodowy
Polsat Film
Ślad: Doskonały plan (92)
od 3:55serial kryminalny
Na ratunek 112: Nastolatek trafiony w oko lotką do darta/Napad na Mikołaja (77)
4:55serial paradokumentalny
Stopklatka
Biblijne tajemnice (1)
6:30serial dokumentalny
Biblijne tajemnice (2)
7:25serial dokumentalny
SPORTOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
CANAL+ Sport
Sędziowie 2: Szymon Marciniak (1)
5:20serial dokumentalny