Program TV na środę 29.05.2024
POPULARNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
TVP 1
Korona królów. Jagiellonowie (173)
20:30telenowela historyczna
TVP 2
Akacjowa 38 (388)
od 18:45telenowela
Barwy szczęścia (3012)
19:35serial obyczajowy
Barwy szczęścia (3013)
20:10serial obyczajowy
Będziemy mieszkać razem (3/6)
20:55serial obyczajowy
Na sygnale: Historie małżeńskie (583)
21:55serial fabularno-dokumentalny
TVN
Na Wspólnej (3827)
20:15serial obyczajowy
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
TV 4
Policjantki i Policjanci (1171)
19:00serial obyczajowy
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (814)
20:00serial kryminalny
TV 6
Strażnik Teksasu (24)
19:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles (17)
20:00serial sensacyjny
Agenci NCIS: Los Angeles (18)
21:00serial sensacyjny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (735)
22:00serial kryminalny
TV Puls
Lombard. Życie pod zastaw 14 (778)
19:00serial obyczajowy
TVN 7
Ukryta prawda (1219)
od 18:55serial paradokumentalny
TVP Kultura
Profesor T 2: Rodzina (9)
21:45serial kryminalny
TVP Polonia
O mnie się nie martw 3 (1/13)
20:25serial komediowy
O mnie się nie martw 3 (2/13)
21:20serial komediowy
WP
Policjanci z sąsiedztwa 4 (3)
19:05serial dokumentalny
Policjanci z sąsiedztwa 4 (4)
20:05serial dokumentalny
Premiera: CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 5 (6)
21:05serial kryminalny
FILMOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
ale kino+
Vera 13 (2)
od 18:25serial kryminalny
Crossfire (1/4)
20:10serial kryminalny
Crossfire (2)
21:10serial kryminalny
AXN
Agenci NCIS: Los Angeles 14 (9)
od 18:20serial sensacyjny
MacGyver 2 (12)
19:10serial akcji
MacGyver 2 (13)
20:05serial akcji
The Good Doctor 6 (4)
21:05serial obyczajowy
Premiera: Szpital świętej Marii (9/10)
22:00serial obyczajowy
CANAL+ 1
Premiera: Vigil 2 (6-ost.)
22:00serial sensacyjny
CANAL+ Family
Polska z góry. Nad wodą 3: Jezioro Sulejowskie na Pilicy (3)
od 18:35serial dokumentalny
Tajemnice z góry (1)
19:10serial dokumentalny
Il Re. Jego królestwo (5)
20:05serial kryminalny
Il Re. Jego królestwo (6)
21:00serial kryminalny
CANAL+ Premium
Premiera: Vigil 2 (6-ost.)
21:00serial sensacyjny
CANAL+ Seriale
Duff i Wazowski 3 (7)
od 18:30serial kryminalny
Duff i Wazowski 3 (8)
19:10serial kryminalny
Brygada (5)
20:00serial sensacyjny
Brygada (6)
20:50serial sensacyjny
Poza nocą (1)
21:45serial historyczny
Poza nocą (2)
22:40serial historyczny
Epic Drama
Agenci NCIS 14: Bez przerwy (14)
19:35serial sensacyjny
Detektyw Murdoch 17: Chatka w lesie (8)
20:30serial kryminalny
Premiera: Archie (4-ost.)
21:30serial biograficzny
Domina 2 (7)
22:30serial historyczny
HBO
Sympatyk (7-ost.)
22:20serial szpiegowski
HBO 2
Detektyw: Kraina nocy (5)
19:30serial kryminalny
Detektyw: Kraina nocy (6-ost.)
20:30serial kryminalny
HBO 3
Spy/Master: The Survival Story (2)
od 18:25serial sensacyjny
Premiera: Banshee 3: Tribal (5)
19:15serial sensacyjny
Premiera: Banshee 3: We Were All Someone Else Yesterday (6)
20:10serial sensacyjny
Premiera: Młody Sheldon 7: Half a Wiener Schnitzel and Underwear in a Tree (1)
21:00serial komediowy
Premiera: Młody Sheldon 7: A Roulette Wheel and a Piano Playing Dog (2)
21:20serial komediowy
Nasza bandera znaczy śmierć: The Best Revenge Is Dressing Well (5)
21:40serial przygodowy
Premiera: We're Here 4 (1/6)
22:10serial dokumentalny
Kino Polska
1920. Wojna i miłość: Do broni (9)
19:00serial historyczny
Kino TV
Poirot: ABC morderstwa
od 17:50serial kryminalny
Stopklatka
Hudson i Rex 6 (11)
19:00serial kryminalny
Warner TV
Alf 2: Ktoś nade mną czuwa, część 2. (16)
19:00serial komediowy
Alf 2: Musimy stąd spadać (17)
19:30serial komediowy
SPORTOWE
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
TVP Sport
Historia Euro: 1988, Holenderscy mistrzowie (7)
22:45serial dokumentalny