Opowiem ci o zbrodni 2: Igor Brejdygant - "Może" (5)

Opowiem ci o zbrodni 2: Igor Brejdygant - "Może" (5)

serial dokumentalny Polska 2019
W skrócie:Historia 24-letniego Patryka, pasjonata żeglowania, który samotnie wyruszył w kolejny rejs. Po trzech tygodniach jego ciało znaleziono w pobliżu gdyńskiego portu. Sprawę przedstawia Igor Brejdygant.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Znani i cenieni autorzy polskich kryminałów prezentują trzymające w napięciu historie morderstw, które wydarzyły się naprawdę. Każdy z pisarzy, przygotowując swoją narrację, korzystał z akt sądowych danej sprawy, miał także możliwość rozmowy z uczestnikami śledztwa i świadkami tamtych wydarzeń. Widzowie poznają historie zbrodni, opowiadane przez autorów znanych z pierwszego sezonu programu: Katarzynę Puzyńską, Martę Guzowską, Igora Brejdyganta, Wojciecha Chmielarza, Małgorzatę i Michała Kuźmińskich oraz Katarzynę Bondę. Do obsady drugiej serii dołączają także Joanna Opiat-Bojarska i Max Czornyj. Wśród prezentowanych w programie historii jest m.in. sprawa wampira ze Stefankowic.

W tym odcinku

Historia 24-letniego Patryka, pasjonata żeglowania, który samotnie wyruszył w kolejny rejs. Po trzech tygodniach jego ciało znaleziono w pobliżu gdyńskiego portu. Sprawę morderstwa tego młodego mężczyzny przedstawia Igor Brejdygant, autor m.in. powieści kryminalnej "Rysa".

Zobacz także