Program TV na wtorek 09.04.2024
POPULARNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
TVP 1
Klan (4315)
4:50telenowela
Dziedzictwo (251)
5:15serial obyczajowy
Złoty chłopak (154)
6:05serial obyczajowy
TVP 2
Na dobre i na złe: Przespać życie (801)
4:40serial obyczajowy
M jak miłość (1551)
5:35serial obyczajowy
Rodzinka.pl: Nie chcę być babcią (174)
6:55serial komediowy
TVN
Szpital (153)
od 3:20serial paradokumentalny
Jak to jest zrobione? (22/26)
5:05serial dokumentalny
Ukryta prawda (913)
5:55serial paradokumentalny
OGÓLNOTEMATYCZNE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
Tele 5
Kobra - oddział specjalny (3)
4:00serial sensacyjny
Świat z powietrza (1)
5:40serial przyrodniczy
SAF3 - Oddział ratunkowy (13)
6:00serial sensacyjny
TV 4
SuperLudzie (25)
od 3:55serial dokumentalny
SuperLudzie (26)
4:25serial dokumentalny
SuperLudzie (27)
4:55serial dokumentalny
TV 6
Nowe sekrety sąsiadów: Wymagająca szefowa (33)
od 3:40serial paradokumentalny
Nowe sekrety sąsiadów: Oko wspólnoty (34)
4:10serial paradokumentalny
Kochane pieniądze: Spadek (17)
4:40serial paradokumentalny
Strażnik Teksasu (9)
6:00serial sensacyjny
Strażnik Teksasu (10)
7:00serial sensacyjny
TV Puls
Dzielnica strachu 6: Czas zapłaty (226)
5:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Przyjaciele (21)
6:00serial kryminalny
Gliniarz i prokurator 3: Mąż i żona (22)
7:00serial kryminalny
TVN 7
Szkoła (674)
5:00serial paradokumentalny
Szkoła (428)
6:00serial paradokumentalny
Szpital (998)
6:55serial paradokumentalny
Ukryta prawda (1096)
7:55serial paradokumentalny
TVP Polonia
Polacy światu
4:50cykl dokumentalny
Barwy szczęścia (2934)
5:00serial obyczajowy
Polskie Parki Narodowe: Park Narodowy Bory Tucholskie
5:30serial dokumentalny
FILMOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
ale kino+
Nielegalni (1)
5:05serial sensacyjny
Polska z góry: Przemkowski Park Krajobrazowy (6)
6:30serial dokumentalny
AXN
FBI: Most Wanted 2 (7/15)
od 3:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (10)
4:40serial kryminalny
Ultraviolet 2 (11)
6:00serial kryminalny
Rekrut (5)
7:00serial kryminalny
MacGyver 4 (13)
7:55serial akcji
CANAL+ Family
Zwierzęta Wajraka 2: Gniazdo żurawi (2)
od 3:50serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Niebieskie żaby (3)
4:15serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Krajobraz po bobrach (4)
4:50serial dokumentalny
Zwierzęta Wajraka 2: Węże na Zakrzówku (5)
5:20serial dokumentalny
Bing (77)
6:00serial animowany
Bing (78)
6:05serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (13)
6:25serial animowany
Truskawkowe Ciastko w wielkim mieście 2 (14)
6:35serial animowany
Ronja, córka zbójnika (8)
6:55serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (18)
7:25serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (19)
7:35serial animowany
Gadający Tom i przyjaciele 3 (20)
7:45serial animowany
CBS Europa
Rok za rokiem (1/6)
od 3:00serial obyczajowy
Rok za rokiem (2/6)
4:10serial obyczajowy
Bliżej gwiazd (13/48)
5:25serial dokumentalny
Bliżej gwiazd (28/48)
6:00serial dokumentalny
Epic Drama
Endeavour: Sprawy młodego Morsa 5: Ikar (6-ost.)
od 3:05serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Paskudne metody (2)
4:40serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: M jak Murdoch (3)
5:25serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Ministerstwo cnót (6)
6:35serial kryminalny
Detektyw Murdoch 14: Murdoch i pokój zagadek (7)
7:30serial kryminalny
HBO 3
Pohamuj entuzjazm 12: Ken/kendra (9)
od 3:45serial komediowy
Kino Polska
Życie na wyścigach 2 (9)
6:00serial dokumentalny
Życie na wyścigach 2 (10-ost.)
6:55serial dokumentalny
Polsat Film
Gliniarze: Uznany za winnego (698)
od 3:25serial paradokumentalny
Gliniarze: Informator (699)
4:25serial paradokumentalny
Na ratunek 112: Zachłysnęła się, popijając tabletki wodą/Współlokatorka zniszczona przez używki (87)
5:30serial paradokumentalny
Więzienie (103)
6:00serial dokumentalny
Więzienie (104)
6:30serial dokumentalny
Więzienie (105)
7:00serial dokumentalny
Kobra - oddział specjalny: Sędzia (14)
7:30serial sensacyjny
Stopklatka
Polowanie na Hitlera (6)
5:10serial dokumentalny
Warner TV
Laboratorium Dextera (10)
6:00serial animowany
Cudotwórcy 3 (2)
6:15serial komediowy
Diukowie Hazzardu 6: Duke'owie pod przykrywką, część 1 (16)
6:55serial komediowy
Alf 3 (17)
7:55serial komediowy
SPORTOWE
- 4:00
- 4:30
- 5:00
- 5:30
- 6:00
- 6:30
- 7:00
- 7:30
CANAL+ Sport 5
Sędziowie 2: Damian Kos i Łukasz Kuźma (8)
7:00serial dokumentalny