x
Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 9 (436)

Zobacz to!: Lombard. Życie pod zastaw 9 (436)

serial obyczajowy Polska 2021   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Jerzy Górski, Michał Chorosiński
Reżyseria:Anna Maciejowska, Błażej Wolny
W skrócie:Jadwiga zachodzi w ciążę z artystą Wojtkiem. Nie wyobraża sobie zostać matką, więc zbiera pieniądze na aborcję. Zanosi do lombardu obraz religijny. Tymczasem Mariusz jest coraz bardziej podejrzliwy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Życie właścicieli i pracowników lombardu na Cichej, zarówno prywatne, jak i zawodowe, bywa burzliwe. Kolejni klienci dostarczają niezapomnianych wrażeń. Lolek musi wycenić nogę, którą przyniesie znajomy Ziutka. Okazuje się, że to element ekspozycji z muzeum, w którym kiedyś pracował. Mariusz nie ma pojęcia, czy warto przyjmować w zastaw kieł pewnego prehistorycznego zwierzęcia. Jakby tego było mało - lombard odwiedza para jaskiniowców. Do zakładu zagląda również pełna energii witalnej pani Filomena, która angażuje się w inicjatywę społeczną na rzecz wykluczonych ze społeczeństwa seniorów. Kazimierz dokłada tymczasem wszelkich starań, by odnaleźć swoją synową, Patrycję, i jej synka, którzy zostali porwani przez Ryżego. Jaca pragnie wyprowadzić się z domu, liczy również na poprawienie relacji z rodzicami Agaty. Anka w dalszym ciągu liczy na poznanie miłości życia. Benia z kolei spełnia się jako matka i zdobywa nowych fanów przez swojego vloga - MamaBenia. Beton jak zawsze ją wspiera - także w pracy. Lolek i Marta czerpią z życia pełnymi garściami, ale inna lombardowa para, Andżela i Mariusz, konfrontuje się z nieoczekiwanymi problemami.

W tym odcinku

Pewna siebie, ambitna trzydziestolatka, Jadwiga Rakoczy, zostaje wysłana na pracę zdalną z powodu pandemii. Po 10 latach przyjeżdża z Warszawy do rodzinnego miasta. Spotyka się z przyjaciółkami z liceum i pod wpływem alkoholu zachodzi w ciążę z lokalnym artystą Wojtkiem. Nie wyobraża sobie zostać matką, więc zbiera pieniądze na aborcję. Zanosi do lombardu obraz religijny, na którym znajdują się ślady krwi byłego papieża. Dzieło jest również relikwią. Mama Jadzi namawia ją na modlitwę. Kiedy młoda kobieta odbiera obraz, dochodzi do niewytłumaczalnego zdarzenia. Mariusz staje się coraz bardziej podejrzliwy, co nie umyka uwadze Jacy. Młodszy z pracowników lombardu nie wierzy w zapewnienia kolegi, że nic się nie dzieje. Julka coraz bardziej wnika do środowiska nowych znajomych. Pewna jej decyzja rozczarowuje Olgę i Mariusza.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także