Złotopolscy: Ucieczka (138)

Złotopolscy

odc. 138: Ucieczka

3.1/10
telenowela Polska 1999   od 12 lat
Występują:Paweł Wawrzecki, Kazimierz Kaczor, Henryk Machalica, Anna Nehrebecka
Reżyseria:Ireneusz Engler
W skrócie:Obecność pana Józefa u Złotopolskich staje się męcząca. Pod nieobecność Marty Ilona opiekuje się Wieśkiem. Daje mu nawet klucze do swojego mieszkania. Weronika i Waldek szykują się do ślubu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 19 grudnia
pojutrze
4:55 Stopklatka TV

Opis

Popularny, polski serial obyczajowy. Jest to opowieść o dwóch gałęziach rodu Złotopolskich, które są ze sobą skłócone od pokoleń.

W tym odcinku

Obecność pana Józefa w domu Złotopolskich staje się dla domowników coraz bardziej męcząca, Dionizy postanawia więc znaleźć jakiś sposób na uciążliwego gościa. Pod nieobecność Marty Ilona opiekuje się Wieśkiem. Daje mu nawet klucze do swojego mieszkania. Weronika i Waldek w tajemnicy szykują się do ślubu. W Warszawie Kacper szuka pracy dla Marcysi. Przypadkiem spotyka Tomka, który przypomina sobie, że Agata zwolniła właśnie jedną z kelnerek w kawiarni Marty. Barbara postanawia przedstawić Kowalskiemu sponsorkę fundacji. Hojna bizneswoman życzy sobie pozostać anonimowa, zgodziła się jedynie na to jedno spotkanie. Okazuje się, że Kowalski zna ją aż nadto dobrze. To jego była żona, pani Clark. Agata usiłuje zażegnać nieporozumienia między Iloną a Arturem, zależy jej, aby wszystko wróciło do normy. Kleczkowska chce się wprowadzić na poddasze domu Złotopolskich, by wreszcie zamieszkać z listonoszem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także