Ojciec Mateusz 9: Ucieczka (109)

Ojciec Mateusz 9: Ucieczka (109)

serial kryminalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Ada Fijał, Piotr Siwkiewicz, Artur Żmijewski, Artur Pontek
W skrócie:Mimo późnej pory Emilka nie wróciła od koleżanki. Ks.Mateusz dowiaduje się, że została potrącona przez samochód...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie błyskotliwego proboszcza parafii w Sandomierzu, Mateusza (Artur Żmijewski), który wykorzystuje swój niezwykły talent detektywistyczny, aby pomagać zaprzyjaźnionym policjantom, komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym, w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Możejko przed wyjazdem na dwudniową delegację prosi Nocula, aby wspierał sierżant Górską, która w czasie jego nieobecności będzie kierować zespołem. W mieście zostaje uroczyście otwarta nowa restauracja, "Włoski zakątek". Właściciele, Beata i Andrzej Stróżyńscy, są zachwyceni ilością gości. Pomiędzy małżonkami można jednak też wyczuć napięcie. W pewnej chwili zdenerwowany mężczyzna opuszcza lokal. Ksiądz Mateusz jest zaniepokojony, że Emilka jeszcze nie wróciła do domu. Rusza na poszukiwania. Wkrótce dowiaduje się, że dziewczynka została potrącona przez auto i trafiła do szpitala ze złamaną nogą. Policjanci przesłuchują ją i rozpoczynają sprawdzanie właścicieli wszystkich samochodów typu kombi. Nieoczekiwanie na komendę dzwoni anonimowy informator, który twierdzi, że zna sprawcę wypadku. Nocul i Wierzbicki jadą pod wskazany adres.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także