Wiem, co jem na diecie (10/12)

Wiem, co jem na diecie (10/12)

magazyn poradnikowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Twórcy odcinka przedstawiają przepisy na tanie i wartościowe posiłki. Pod lupę trafi modny ostatnio catering dietetyczny. Katarzyna Bosacka przetestuje fryzury, które optycznie wyszczuplają twarz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 6 grudnia
dziś
3:00 TVN Style (z napisami)

Opis

Katarzyna Bosacka pokaże, jak skutecznie stracić kilogramy i zmienić złe nawyki żywieniowe. Rozprawi się z wieloma mitami na temat odchudzania i ostrzeże przed najczęściej popełnianymi błędami. Prowadząca weźmie pod lupę wszystkie modne diety i dietetyczne produkty. Udowodni, że aktywność fizyczna wcale nie musi wiązać się z wizytami w siłowni. Katarzyna Bosacka nie byłaby sobą, gdyby nie przejrzała półek sklepowych i etykietek różnych artykułów spożywczych. Nie zabraknie też prostych przepisów na dietetyczne pyszności. W zespole do zadań specjalnych oprócz prowadzącej znajdą się także inni eksperci: dietetyk, lekarz, psycholog i trener.

W tym odcinku tanie odchudzanie i przepisy na wartościowe posiłki, które nie nadwyrężą portfela. Poza tym prowadzący odkryją, czy dieta kapuściana może być smaczna, a co ważniejsze skuteczna. Pod lupę trafi modny ostatnio catering dietetyczny, widzowie dowiedzą się, ile kosztuje taka usługa i jakie są jej wady i zalety. Oprócz tego Kasia Bosacka przetestuje fryzury, którymi można optycznie wyszczuplić twarz.

Zobacz także