Wiem, co jem na diecie (11/12)

Wiem, co jem na diecie (11/12)

magazyn poradnikowy Polska 2016   b.o.
W skrócie:W najbliższym odcinku Kasia porozmawia z psychologiem. Przeprowadzi też eksperyment, który pokaże, na co patrzą ludzie wyspani i najedzeni, a gdzie wędruje wzrok osób głodnych i zdenerwowanych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Katarzyna Bosacka pokaże, jak skutecznie stracić kilogramy i zmienić złe nawyki żywieniowe. Rozprawi się z wieloma mitami na temat odchudzania i ostrzeże przed najczęściej popełnianymi błędami. Prowadząca weźmie pod lupę wszystkie modne diety i dietetyczne produkty. Udowodni, że aktywność fizyczna wcale nie musi wiązać się z wizytami w siłowni. Katarzyna Bosacka nie byłaby sobą, gdyby nie przejrzała półek sklepowych i etykietek różnych artykułów spożywczych. Nie zabraknie też prostych przepisów na dietetyczne pyszności. W zespole do zadań specjalnych oprócz prowadzącej znajdą się także inni eksperci: dietetyk, lekarz, psycholog i trener.

W najbliższym odcinku Kasia Bosacka porozmawia z psychologiem i dowie się, jakie błędy najczęściej popełniają osoby na diecie. Przeprowadzi też eksperyment, który pokaże, na co patrzą ludzie wyspani i najedzeni, a gdzie wędruje wzrok osób głodnych i zdenerwowanych. Testowi zostanie poddana dieta Ducana, widzowie odkryją też, jak przeprowadzić automasaż.

Zobacz także