Wiem, co jem na diecie (2/12)

Wiem, co jem na diecie (2/12)

magazyn poradnikowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Dietetyczka Agata Ziemnicka-Łaska podpowie, co i jak jeść, by bez odczuwania głodu chudnąć. Katarzyna Bosacka przyjrzy się etykietom płatków śniadaniowych i sprawdzi, czy produkty light odchudzają.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Katarzyna Bosacka pokaże, jak skutecznie stracić kilogramy i zmienić złe nawyki żywieniowe. Rozprawi się z wieloma mitami na temat odchudzania i ostrzeże przed najczęściej popełnianymi błędami. Prowadząca weźmie pod lupę wszystkie modne diety i dietetyczne produkty. Udowodni, że aktywność fizyczna wcale nie musi wiązać się z wizytami w siłowni. Katarzyna Bosacka nie byłaby sobą, gdyby nie przejrzała półek sklepowych i etykietek różnych artykułów spożywczych. Nie zabraknie też prostych przepisów na dietetyczne pyszności. W zespole do zadań specjalnych oprócz prowadzącej znajdą się także inni eksperci: dietetyk, lekarz, psycholog i trener.

Drugi odcinek poświęcony będzie jedzeniu. Dietetyczka, Agata Ziemnicka-Łaska, podpowie, co i jak jeść, żeby przyjemnie, bez odczuwania głodu gubić zbędne kilogramy. Katarzyna Bosacka przyjrzy się etykietom płatków śniadaniowych oraz sprawdzi, czy produkty light rzeczywiście odchudzają. W odcinku przetestowana też zostanie dieta owocowo-warzywna i jej wpływ na organizm. Widzowie poznają sekret zdjęć "przed" i "po", dowiedzą się ponadto, jak poprawić swoją sylwetkę w godzinę, a także - jak wyszczuplić twarz za pomocą makijażu.

Zobacz także