Walki zwierząt: Starcie tytanów (1)

(Animal Fight Club: Clash of Titans)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2016   od 12 lat
W skrócie:Wilki szare mierzą się z potężnymi grizzly. To nie lada wyzwanie. Waleczne lwy stają ze sobą w szranki, a jedna z największych na świecie małp planuje morderstwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 5 listopada
za 8 dni
14:00 National Geographic Wild

Opis

Kolejny sezon spektakularnej serii przyrodniczej, która przedstawia brutalną stronę świata zwierząt. Twórcy programu podpatrują zachowania najgroźniejszych i najbardziej zaciekłych stworzeń z różnych zakątków świata. Zobaczymy między innymi olbrzymie niedźwiedzie, zwinne tygrysy i potężne nosorożce podczas walki o przetrwanie, terytorium czy samicę. W tych dramatycznych pojedynkach na śmierć i życie wszystkie chwyty są dozwolone.

W tym odcinku

Pora zająć miejsce tuż przy ringu, gdyż przed nami pojedynki o najwyższą stawkę, które stoczą najwięksi i najgroźniejsi wojownicy z królestwa zwierząt. W dzisiejszym odcinku zobaczymy między innymi brutalną walkę lwów. Przekonamy się również, czy wataże wilków uda się osaczyć i pokonać potężnego niedźwiedzia szarego. Na koniec będziemy świadkami, jak przedstawiciel gatunku jednych z największych małp na świecie planuje dokonanie morderstwa z zimną krwią.

Zobacz także