Walki zwierząt: Walka na śmierć i życie (4)

(Animal Fight Club: Mortal Combat)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2015   od 12 lat
W skrócie:Zapierające dech w piersiach walki zwierząt. W starciu wagi ciężkiej zaprezentują się nosorożec i bizon. Grizli musi stawić czoło matce małych kuguarów. W Indiach mangusta musi stoczyć bój z kobrą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W królestwie zwierząt trwa ciągła walka. Lwy, słonie, niedźwiedzie polarne i kobry wdają się w śmiertelne bójki. Kamery rejestrują pełne napięcia, dramatu i determinacji sceny. Każde starcie wiąże się z jakąś historią. Aligator, który zuchwale chce zaznaczyć swoją dominację, głodny niedźwiedź walczący o pożywienie, czy lis biorący udział w rytuale godowym - dadzą pokaz swoich możliwości. Unikatowe nagrania pokazują barwny i okrutny świat zwierząt. Taktyka, ukryta broń, podstęp - dzikie stworzenia wykorzystują wszystkie możliwości i nie cofną się przed niczym, by przetrwać.

W tym odcinku

Zobaczymy, co się dzieje, kiedy najbardziej zuchwałe gatunki zwierząt ścierają się, używając zębów i szponów. W tym odcinku zapierające dech w piersiach walki z czterech stron świata. W starciu wagi ciężkiej zaprezentują się nosorożec i bizon. Grizli zwąchuje małe kuguary, jednak na drodze staje mu ich matka. Wielka kocica w obronie swoich młodych jest w stanie rzucić się nawet na dużo większego od siebie niedźwiedzia. W Indiach mangusta niespodziewanie musi stoczyć bój z kobrą.

Zobacz także