Walki zwierząt: Walki kotów (7)

(Animal Fight Club: Cat Fight)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2015   od 12 lat
W skrócie:W dzisiejszym odcinku widzowie poznają sekrety najdzikszych kocich wojowników. Lwy toczą zaciekłe boje w obronie swojego stada, podczas gdy tygrysy walczą z braćmi o terytorium łowieckie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W królestwie zwierząt trwa ciągła walka. Lwy, słonie, niedźwiedzie polarne i kobry wdają się w śmiertelne bójki. Kamery rejestrują pełne napięcia, dramatu i determinacji sceny. Każde starcie wiąże się z jakąś historią. Aligator, który zuchwale chce zaznaczyć swoją dominację, głodny niedźwiedź walczący o pożywienie, czy lis biorący udział w rytuale godowym - dadzą pokaz swoich możliwości. Unikatowe nagrania pokazują barwny i okrutny świat zwierząt. Taktyka, ukryta broń, podstęp - dzikie stworzenia wykorzystują wszystkie możliwości i nie cofną się przed niczym, by przetrwać.

W tym odcinku

W dzisiejszym odcinku widzowie poznają taktyczne sekrety najdzikszych kocich wojowników. Lwy toczą zaciekłe boje w obronie swojego stada, podczas gdy tygrysy walczą z braćmi o terytorium łowieckie. Największym wrogiem wielkich kotów z afrykańskiej sawanny są hieny. Drapieżniki z rodziny kotowatych dysponują arsenałem, który budzi strach w niemal każdym zwierzęciu na świecie. Gdy te groźne stworzenia ruszają do walki, futro zawsze fruwa w powietrzu.

Zobacz także