Ukryta prawda (536)

Ukryta prawda

sezon 5 odc. 536

serial paradokumentalny Polska 2015-2016   od 12 lat
W skrócie:Jacek jest samotnym ojcem. Wychowuje 10-letnią Maję. Fatalne przeżycia z przeszłości sprawiły, że teraz nie ufa kobietom. Nie chce się z nikim związać. To zmienia się, gdy poznaje nauczycielkę córki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 23 lutego
pojutrze
19:00 TVN 7 (z napisami)
poniedziałek, 26 lutego
za 5 dni
11:55 TVN 7 (powtórka) (z napisami)

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

32-letni Jacek jest samotnym ojcem. Wychowuje 10-letnią Maję. Fatalne przeżycia z przeszłości sprawiły, że teraz nie ufa kobietom. Nie chce się z nikim związać. Pewnego dnia nauczycielka Mai, Eliza, mówi mu, że dziewczynka sprawia problemy, a on nie potrafi zajmować się dzieckiem. Tymczasem Maja coraz bardziej zbliża się do Elizy. Początkowo mężczyzna próbuje zareagować, ale sam zakochuje się w wychowawczyni córki. Zaczynają się spotykać, jednak z czasem kobieta zaczyna zamykać się przed partnerem. Po wspólnie spędzonej nocy przestaje odbierać telefony i nie przychodzi do szkoły.

Zobacz także