x
Ukryta prawda (1155)

Ukryta prawda

sezon 17 odc. 1155

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Adrian i Paulina bawią się razem na weselu. Mężczyzna, który zdążył już trochę wypić, wywołuje kłótnię z narzeczoną. Później przypadkowo poznaje Marzenę, towarzyszkę jednego z kolegów pana młodego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Adrian i Paulina bawią się razem na weselu jej dalekiej kuzynki. Mężczyzna, który zdążył już trochę wypić, wywołuje kłótnię z narzeczoną. Później przypadkowo poznaje Marzenę, towarzyszkę jednego z kolegów pana młodego. Narzeka na partnerkę, wyznaje, że ostatnio zaczął się zastanawiać, czy ich własny ślub to dobry pomysł. Po zakończeniu zabawy wybucha kolejna awantura. Jak się okazuje, zniknęły pieniądze z kopert wręczanych nowożeńcom przez gości, a także część prezentów. O kradzież zostaje oskarżony Adrian, który zasnął pijany w pokoju pary młodej. Nikt nie staje w jego obronie, nawet Paulina. Coraz bardziej zestresowany, znajduje pocieszenie u Marzeny - jakiś czas po weselu spotkał ją przypadkowo na ulicy. Coraz bardziej się do niej zbliża.

Zobacz także