x
Ukryta prawda (1163)

Ukryta prawda

sezon 17 odc. 1163

serial paradokumentalny Polska 2020   od 12 lat
W skrócie:Florystka Weronika mieszka z narzeczonym. Z wizytą przylatuje jej starsza siostra, wobec której zawsze czuła zazdrość. Dziewczyna zauważa, że ukochany polubił jej krewną i spędza z nią sporo czasu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.

W tym odcinku

Dwudziestopięcioletnia Weronika mieszka z narzeczonym, Patrykiem, w stolicy. Z wizytą przylatuje jej starsza siostra, wobec której zawsze czuła zazdrość. Paulina w przeciwieństwie do niej studiowała w USA i ma prestiżową pracę w nieruchomościach. Weronika z kolei jest zatrudniona w kwiaciarni swojej przyjaciółki Ady i zrobiła jedynie kurs florystyczny. Szybko zauważa, że ukochany bardzo polubił jej siostrę i spędza z nią sporo czasu. Kiedy zastaje ich w dwuznacznej sytuacji, rozwścieczona postanawia zakończyć związku. Ada jednak przekonuje ją, by nie działała pochopnie. Po jakimś czasie Weronika orientuje się, że jej nowa torebka, prezent od siostry, to podróbka. Wybucha awantura.

Zobacz także