x
Szpital (996)

Szpital

sezon 14 odc. 996

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:32-letni pacjent dr Gajdy rozbił głowę podczas spotkania z kochanką w hotelu. Czuje się odtrącony przez żonę, która jest w ciąży. Uświadamia sobie jednak, że ją kocha, i postanawia zakończyć romans.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 14 czerwca
za 11 dni
2:20 TVN (z napisami)

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

32-letni pacjent doktor Dominiki Gajdy rozbił głowę podczas spotkania z kochanką w hotelu. Czuje się odtrącony przez żonę, która jest w ciąży. Uświadamia sobie jednak, że ją kocha, i postanawia zakończyć romans. Nagle zdaje sobie sprawę, co zrobił - skrzywdził obie kobiety. Tymczasem zakochana w mężczyźnie 22-latka dowiaduje się prawdy. Chce powiedzieć o wszystkim żonie 32-latka. Doktor Piotr Wójtowicz leczy 9-latka, który wypadł z balkonu. Matka znęca się nad nim fizycznie i psychicznie. Ordynator informuje o sprawie dział socjalny oraz policję. Dziadków chłopca przeraża zachowanie córki. Kobieta lekceważy ich, a nawet poniża. By uniknąć odpowiedzialności za gnębienie, zastrasza syna.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także