Szpital (947)

Szpital

sezon 14 odc. 947

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do Gajdy trafia 15-latka, która spadła z przęsła mostu, gdy robiła selfie. Dziewczyna jest szkolną gwiazdą, uzależnioną od popularności. W szpitalu pacjentka robi sobie kolejne szokujące zdjęcia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Do doktor Dominiki Gajdy trafia 15-latka, która spadła z przęsła mostu, gdy robiła sobie selfie. Dziewczyna jest szkolną gwiazdą, uzależnioną od zdobywania popularności. W szpitalu pacjentka i jej przyjaciółka postanawiają zrobić sobie kolejne szokujące zdjęcia, żeby jeszcze bardziej zwiększyć liczbę fanów. Nastolatka urządza sesję zdjęciową z ciężko chorym podopiecznym szpitala. Ojciec usprawiedliwia córkę, ale matka uważa, że posunęła się za daleko. Zamierza przeciwdziałać takiemu zachowaniu. Doktor Wojciech Jarosz przyjmuje 33-letniego pracoholika z podejrzeniem zawału. Poczuł się gorzej po kolejnej kłótni z żoną. Poświęca się pracy, ponieważ chce, żeby jego rodzinie niczego nie brakowało. Nie widzi, że zaniedbuje partnerkę. Kobieta czuje się samotna, dlatego kilka miesięcy temu znalazła sobie kochanka. Wkrótce pacjent uświadamia sobie prawdę - może stracić żonę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także