Szpital (979)

Szpital

sezon 14 odc. 979

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Doktor Wojciech Jarosz pomaga choremu na celiakię chłopcu. Babcia karmiła go produktami zawierającymi gluten. Matka przekonuje męża, żeby zerwali kontakt z teściową, on jednak się na to nie zgadza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Na oddział ratunkowy, do doktora Michała Morawskiego, trafia 30-latek, który upadł w klubie. Po tym, jak żona porzuciła go dla innego, jest zainteresowany wyłącznie imprezami. Nie zamierza też z nikim wiązać się na stałe. Wbrew postanowieniu zakochuje się w poznanej w szpitalu 24-latce. Podejmuje jednak walkę z tym uczuciem i proponuje seks dziewczynie z klubu. Doktor Wojciech Jarosz pomaga choremu na celiakię chłopcu. Babcia karmiła go wyłącznie produktami zawierającymi gluten. Dziecko jest w ciężkim stanie. Jego matka przekonuje męża, żeby zerwali kontakt z teściową, ale kobieta ich utrzymuje, więc młody ojciec się na to nie zgadza. Tymczasem starsza pani robi wszystko, żeby skłócić parę, bowiem chce pozbyć się synowej oraz zachować przy sobie syna i wnuka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także