x
Szpital (994)

Szpital

sezon 14 odc. 994

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Na oddziale ratunkowym leży 6-miesięczny chłopczyk, który ma wysoką temperaturę i kaszel. Odkąd zmarła matka dziecka, opiekuje się nim tylko ojciec. Babcia niemowlaka oskarża mężczyznę o zaniedbania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Na oddziale ratunkowym leży 6-miesięczny chłopczyk, który ma wysoką temperaturę i bardzo kaszle. Odkąd krótko po porodzie zmarła matka dziecka, opiekuje się nim tylko młody ojciec. Babcia niemowlaka oskarża mężczyznę o zaniedbania i chce ich rozdzielić. Naciskany 22-latek postanawia porzucić synka. Choć bardzo go kocha, uwierzył, że nie nadaje się na rodzica. Do doktora Wojciecha Jarosza trafia 35-latka - spadła ze schodów, kłócąc się z kochankiem. Rozstała się z mężem, po czym związała z młodym trenerem personalnym. Jakiś czas temu odkryła jednak, że jest wykorzystywana przez nowego partnera, więc zdecydowała się zakończyć ten związek. Nie zamierza przyznawać się do tego byłemu mężowi. Płaci kochankowi, żeby udawali zgodną parę. Oszukiwany mężczyzna odkrywa prawdę. Jest gotowy dać pacjentce drugą szansę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także