x
Szpital (983)

Szpital

sezon 14 odc. 983

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Podopieczna Gajdy zemdlała na basenie. Ojciec zmusza ją do wyczerpujących treningów, by została pływaczką i utrzymywała rodzinę. Nastolatka nie umie mu się postawić. Wychodzi na jaw, że jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Podopieczna doktor Dominiki Gajdy zemdlała na basenie. Ojciec zmusza ją do wyczerpujących treningów, by została zawodową pływaczką i utrzymywała całą rodzinę. Nastolatka nie umie mu się postawić. Gdy wychodzi na jaw, że spodziewa się dziecka, rodzic wpada w szał. Do doktora Wojciecha Jarosza trafia kobieta pobita przez nowego partnera. 43-latka związała się z nim, porzucając rodzinę. Teraz bardzo się tego wstydzi, dlatego zaprzecza, jakoby padła ofiarą przemocy. Wkrótce do szpitala przyjeżdżają jej mąż i córka. Choć pacjentka ich zraniła, niepokoją się o jej bezpieczeństwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także