Szpital (960)

Szpital

sezon 14 odc. 960

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Doktor Wójtowicz zajmuje się osiemnastolatkami, którzy spadli z trampoliny. W tym czasie Robert Szewczyk leczy dwulatka, który zatruł się płynem z e-papierosa. Matka nie dopilnowała synka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Doktor Piotr Wójtowicz zajmuje się przypadkiem dwóch osiemnastolatków dorabiających sobie jako animatorzy. W trakcie akrobacji doszło do wypadku - spadli z trampoliny. Okazuje się, że jeden z osiemnastolatków podjął tę pracę, by opłacać zachcianki swojej nowej dziewczyny. Ta tymczasem porzuca go, gdy dowiaduje się o jego zawodzie. Pacjent nie wie jednak, że przyjaciółka darzy go uczuciem. W tym czasie doktor Robert Szewczyk leczy dwulatka, który zatruł się płynem z e-papierosa. Matka nie dopilnowała syna, ponieważ była zajęta szukaniem partnera, gdy ten znowu nie wrócił z imprezy do domu. Kobieta mimo rad babci chłopca nie chce kończyć tego związku, choć utrzymuje ukochanego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także