Szpital (1007)

Szpital

sezon 14 odc. 1007

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Na oddziale ratunkowym przebywa 24-latek ze wstrząśnieniem mózgu. Zakochuje się w poznanej w szpitalu studentce dziennikarstwa. Zataja przed nią fakt, że sypia z kobietami za pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Do doktor Dominiki Gajdy trafia 24-latek ze wstrząśnieniem mózgu. Zakochuje się w poznanej na oddziale studentce dziennikarstwa. Zataja przed nią to, w jaki sposób zarabia - sypia z kobietami za pieniądze. Tymczasem do szpitala przychodzi jedna z jego klientek. Utrzymanek postanawia zakończyć ich związek. Ordynator, doktor Piotr Wójtowicz, zajmuje się 22-latką, która była więziona i została wytatuowana przez byłego partnera, szefa grupy przestępczej. Niebezpieczny bandyta odnajduje przerażoną dziewczynę na oddziale ratunkowym. Chce ponownie ją porwać, ponieważ uważa pacjentkę za swoją własność. 22-latki broni zakochany w niej chłopak. Przestępca poważni rani go nożem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także