x
Szpital (976)

Szpital

sezon 14 odc. 976

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do dr Dominiki Gajdy trafia 15-latka, która spadła z przęsła mostu, gdzie robiła sobie selfie. W szpitalu nastolatka fotografuje się z ciężko chorym pacjentem. Ojciec usprawiedliwia jej zachowanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Do doktor Dominiki Gajdy trafia 15-latka, która spadła z przęsła mostu, gdzie robiła sobie selfie. W szpitalu nastolatka fotografuje się z ciężko chorym pacjentem. Ojciec usprawiedliwia jej zachowanie, ale matka uważa, że nastolatka posunęła się za daleko. Postanawia wpłynąć na córkę, by zmieniła swoje postępowanie. Pod opieką doktora Wojciecha Jarosza pozostaje 33-letni pracoholik z podejrzeniem zawału. Żona żąda rozwodu, ponieważ czuje się przez niego zaniedbywana. Ma romans trwający kilka miesięcy. Kiedy rywal przyjeżdża do szpitala, pacjent uświadamia sobie, że może stracić partnerkę. Chce się zmienić.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także