Szpital (974)

Szpital

sezon 14 odc. 974

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Do dr Gajdy trafia roczny chłopczyk, który został porażony przez prąd. Matka zataiła przed mężem, że ojcem dziecka jest jej szwagier. Mężczyzna grozi wyjawieniem prawdy, jeśli bratowa mu nie zapłaci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Do doktor Dominiki Gajdy trafia roczny chłopczyk, który został porażony przez prąd. Matka zataiła przed mężem, że biologicznym ojcem dziecka jest jej szwagier. Mężczyzna grozi wyjawieniem prawdy, jeśli bratowa mu nie zapłaci. Wkrótce tajemnica wychodzi na jaw. Tymczasem stan małego pacjenta gwałtownie się pogarsza - trafia na OIOM. Podopiecznymi doktora Michała Morawskiego zostają nastoletnie siostry. Potłukły się, śledząc ukochaną taty. Chciały udowodnić, że kobiecie zależy tylko na pieniądzach. Choć mają dowód w postaci jej zdjęcia z kochankiem, rodzic im nie wierzy. Jakiś czas później partnerka proponuje 40-latkowi, by wzięli ślub, ponieważ chce wyłudzić pieniądze na wesele, a potem uciec.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także