x
Szpital (910)

Szpital

sezon 13 odc. 910

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:Gajda zajmuje się 19-latką, która zemdlała przed pocałunkiem z nowo poznanym mężczyzną. Dziewczyna nie wie, że adoratora wynajął jej chłopak, który nie umie z nią zerwać i chce, by odeszła do innego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 18 czerwca
za 5 dni
14:40 TVN (z napisami)

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

Doktor Gajda zajmuje się 19-latką, która zemdlała przed pocałunkiem z nowo poznanym młodym mężczyzną, który bardzo jej się podobał. Dziewczyna nie wie, że adoratora wynajął jej chłopak, który sam nie umie z nią zerwać, więc próbuje sprawić, by sama odeszła do innego. Żeby ułatwić koledze zadanie, chłopak przedstawił mu listę marzeń 19-latki i namówił go, by się jej oświadczył. Dr Morawski przyjmuje na oddział dziewięciolatkę cierpiącą na śmiertelnie niebezpieczną chorobę genetyczną zwaną Klątwą Ondyny. Stan zdrowia dziewczynki gwałtownie się pogorszył, kiedy przyłapani przez nią na paleniu marihuany 16-latkowie próbowali w zamian za dochowanie sekretu nauczyć ją jazdy na deskorolce.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także