x
Szpital (895)

Szpital

sezon 13 odc. 895

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:18-letnia pacjentka Wojciecha Jarosza nagrała filmik, w którym zamierzała popełnić samobójstwo. Do doktora Michała Morawskiego trafia zaś roczny chłopiec z infekcją dróg moczowych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

18-letnia pacjentka doktora Wojciecha Jarosza nagrała filmik, w którym zamierzała popełnić samobójstwo. Udawała, że chce się utopić, żeby zmusić byłego partnera do powrotu. Chłopak bardzo się o nią boi. Wbrew sobie kończy swój obecny związek. Do doktora Michała Morawskiego trafia roczny chłopiec z infekcją dróg moczowych. Pozostawał pod opieką młodego ojca, który kilka razy zapomniał podać synkowi lekarstwo. Teściowa mężczyzny namawia córkę, żeby zostawiła nieodpowiedzialnego małżonka. Ona daje ukochanemu ostatnią szansę. Niestety, dwudziestolatek za namową kolegi zażywa narkotyk. Będąc pod wpływem substancji odurzającej upuszcza chore dziecko na podłogę. Przerażony konsekwencji ucieka ze szpitala.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także