Szpital (891)

Szpital

sezon 13 odc. 891

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Maciej Słota, Radosław Osmalak, Krzysztof Wnuk, Tomasz Augustynowicz
W skrócie:18-latka nie może zatamować krwotoku z nosa. Zajmuje się nią ordynator szpitala. Dziewczyna cierpi na nadciśnienie. Na oddziale towarzyszy jej partner, z którym spotyka się od kilku dni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie personel medyczny szpitala zostanie postawiony w stan gotowości, gdy na oddział trafią uczniowie i nauczyciel z bydgoskiej szkoły. Grupa nawdychała się gazu paraliżującego, który został rozpylony przez szkolnego chuligana podczas dyskoteki. Pracownicy szpitala będą musieli zmierzyć się również z historią ciężarnej samotnej matki, która została pobita przez swojego 16-letniego syna. Pacjentem placówki będzie też mężczyzna, który przez przypadek połknął pierścionek zaręczynowy.

W tym odcinku

18-latka nie może zatamować krwotoku z nosa. Zajmuje się nią ordynator szpitala. Dziewczyna cierpi na nadciśnienie. Na oddziale towarzyszy jej partner, z którym spotyka się od kilku dni. Nastolatka nie zdaje sobie sprawy, że jest okłamywana. 40-latka została dotkliwie pobita przez własnego syna. Kobiecie pomaga doktor Anna Nowicka. Pacjentka jest samotną matką. Nie chce przyznać, że chłopak zachowuje się agresywnie. By chronić nastolatka, okłamuje lekarkę. Wkrótce prawdę odkrywa ciężarna dziewczyna, również przebywająca na oddziale. Syn czterdziestolatki ją atakuje.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także